E1T1 | #057 – Nie wszystko jest teorią spiskową – Janusz Zagórski

Janusz Zagórski – człowiek któremu nie straszne zjawiska paranormalne oraz tematy niewygodne dla głównego nurtu. Od lat 90′ zajmuje się badaniami nad UFO, kosmosem, istotami pozaziemskimi oraz alternatywnym podejściem do życia. Jego Niezależna Telewizja cieszy się ogromną popularnością w Internecie! Idealny gość do rozmów w tematach kosmicznych, dlatego od razu wskoczmy w świat niesamowitych historii! O czym porozmawialiśmy?

1. Początki działalności w opozycji.
2. Przełom lat 80 i 90.
3. Pierwsze przebłyski w temacie UFO.
4. Opowieści pułkownika Grundman’a.
5. UFO w Polsce.
6. Będąc pilotem, lepiej nie widzieć UFO.
7. Świat wygląda inaczej niż myślimy.
8. Salon dyskusyjny profesora Dudka.
9. Michael Cremo, Timothy Good, Project Camelot.

10. Polski Minister Obrony Narodowej o sprawie UFO.
11. Piktogramy w zbożu w Wylatowie.
12. Przygoda z UFO.
13. Rozszerzenie działalności telewizji niezależnej.
14. Świat jest do góry nogami.
15. Fundamenty świadomej społeczności.
16. Władza w ręce ludzi.
17. Nie wszystko jest spiskiem.

POSŁUCHAJ ODCINKA:

OBEJRZYJ NA YOUTUBE:

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
  • Avatar

    Cześć.

    Bardzo fajny odcinek. Pozdrawiam Pana Janusza serdecznie, chociaż w sprawie cywilizacji pozaziemskich mam inne zdanie (takie jak w książce pt. „Fiasko” Stanisława Lema). Nie twierdzę, że piloci nic nie widzieli, ale skłaniam się raczej ku temu, że mogły to być instalacje wywiadowcze innych państw lub niepoznane zjawiska atmosferyczne (np. różne formy wyładowań elektrycznych).

    Chciałbym odnieść się do możliwości technicznych a demokracji bezpośredniej. Nie jest to takie „łatwe” jakby się wydawało, i wcale nie jest tak, że nie ma z tym problemów technicznych. Po szczegóły odsyłam do podcastu „Na podsłuchu” prowadzonym przez redakcję niezbezpiecznik.pl (odcinek: NP #015 – ten z e-dowodem, e-biletami i e-wyborami).

    Maj 26, 2019

Leave A Comment