12 Wskazówek na temat Życia swoją Pasją.

Z Pawłem Rawskim znamy się nie od dzisiaj. Razem wywodzimy się z tego samego środowiska tanecznego, co w dużej mierze ukształtowało nas jako charakterystyczne postacie w swojej dziedzinie. Każdy z nas ma sporo do powiedzenia na tematy związane z świadomością, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami, kilkoma ciekawymi spostrzeżeniami.

Dzisiaj na tampecie: Życie swoją Pasją! Temat obszerny, czasami łatwy a czasami wyśmiewany w internetowych publikacjach. Jedni twierdzą, że nie da się żyć z pasji a pasjonaci „bidują” ciułając grosz do grosza. Inni głoszą, że życie pasją spowoduje, że nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu. Co jest prawdą? Ciężko stwierdzić, dlatego opowiemy wam dzisiaj o 12 doświadczeniach jakie napotkalismy na naszej drodze rozwoju. Głęboko wierzę, że mogą to być bardzo pomocne wskazówki dla wielu z Was! Miłego oglądania 🙂

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

No Comments

Leave A Comment