E1T1 | #078 – Uwolnij się od przeszłości. 2 techniki wybaczania.

Wybaczanie i uwalnianie emocji związanych z ludźmi z przeszłości to nie lada wyzwanie. Sporo rzeczy wydarzyło się w przeszłości każdego z nas, a tym samym wiele treści zostało zepchniętych do naszej podświadomości. Dziś podsunę Wam pomysł na to, jak uwolnić się z negatywnych sytuacji z przeszłości oraz jak wybaczać ludziom, którzy kiedykolwiek nas skrzywdzili. Po wysłuchaniu lub obejrzeniu odcinka, pobierz swój LIST WYBACZENIA. Dzięki temu szablonowi, który przygotowałem specjalnie dla Ciebie, możesz śmiało pracować techniką listu, opisaną w dzisiejszym odcinku. Powodzenia!

OBEJRZYJ VIDEO!

POSŁUCHAJ ODCINKA!

Pobierz swój List Wybaczania. Kliknij w miniaturkę, aby pobrać.

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
  • Avatar

    A jak wybaczyć sobie ciężkie upadki? Nie mówię tu o drobnych potknięciach tylko o problemach dużego kalibru, gdzie wina zdecydowanie leży po mojej stronie i które się powtarzają.

    2 marca, 2020

Leave A Comment