E1T1 | #035 – Dlaczego ludzie na ulicy nie uśmiechają się?

Autor książki „The Subtle Art of Not Giving a Fuck”, doskonale ujął swoje doświadczenia z dziedziny psychologii stosowanej, w bardzo prosty i przyziemny sposób. Dziś na tapetę bierzemy komunikację międzyludzką oraz mit o tym, że Polacy, Rosjanie, czy też inne narody Wschodnie, nie uśmiechają się. Niby jest to prawda, ale czy to źle?

Autor wyżej wspomnianej książki, doświadczył na sobie jak to jest przenieść się z Zachodnim stanem umysł, wprost do Wschodnich realiów życia. Jak się okazuje, to że ludzie w krajach byłego bloku Wschodniego nie mają zbyt szczęśliwych min, wynika nie z tego, że są źli lub też niemili dla innych. Wynika to z czegoś zupełnie innego… Zapraszam do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu 🙂

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
  • Avatar

    Dlaczego uwazasz ze my nalezymy do kultury wschodniej ? Ja sie czuje w 100% europejczykiem kultury zachodniej .

    Grudzień 29, 2018

Leave A Comment