E1T1 | #002 – Kim jest i jak działa Ekonomiczny Zabójca?

Witajcie w drugim odcinku Podcastu Each One Teach One.

Tym razem zajrzymy za kulisy ekonomii ale nie w zwykłym akademicki ujęciu. Postaram się Wam przybliżyć sylwetkę niejakiego Johna Perkins’a, człowieka który od lat 70 miał ogromny wpływ na rozwój ekonomiczny USA.
Po przeczytaniu jego książki: „Hit-Man – Wyznania ekonomisty od brudnej roboty” jestem pełen obaw tego jak działa ekonomia na świecie oraz jakie techniki są używane do wytwarzania dobrobytu.

Dlaczego ma to wpływ na nas w Europie? A no dlatego że ludzie pokroju Johna Perkins’a działają również w naszym rejonie geograficznym a może nawet i w naszym kraju.

Posłuchajcie odcinka i rozważcie podstawy ekonomii raz jeszcze:) Warto zastanowić się do czego dążą rządy bogatych państw.

Miłego słuchania:)


NOTATKI DO PODCASTU


1. Książka „Hit-Man – Wyznania ekonomisty od brudnej roboty. LINK

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

No Comments

Leave A Comment