E1T1 | #047 – Czy jest jakiś sposób na długowieczność? [Audio Blog]

Wolisz żyć długo, czy może pełnią życia a krócej? A dlaczego by nie zrobić tak, żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 Wcale nie chodzi tu o jakąś drogę na skróty czy też oszukiwanie biologii, lub też kosmiczne czary mary. Skoro już tu jesteśmy na tej planecie, to na pewno mamy wpływ na wiele rzeczy, które tworzą naszą rzeczywistość – tak zwaną codzienność.

Dzisiaj czytam dla Was post z Bloga który napisałem w odniesieniu do długowiecznego życia. Michaił Tombak, którego książka rozpoczęła moją podróż wgłąb siebie oraz dała wgląd na temat mojego stylu życia, pokazał jak w prosty sposób według jego doświadczeń można żyć w świetnej jakośc oraz na prawdę długo. Dlatego zamiast pisać o długowieczności dziś, po prostu o niej opowiem w krótkim epizodzie Podcastu! 🙂 Miłego życia Kochani!

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
 • Avatar

  Idę pogadać z wątrobą ;D ponoć ciężka sprawa ;d zobaczymy ;d

  Październik 23, 2018
 • Avatar

  Rozmowa z organem działa!!! …. pogadałam z żołądkiem, układem trawiennym … i pomaszerowałam na spacer. Super się czułam, wdzięczna jestem!
  Z tym starzeniem się – nie u każdego tak jest, że po 50-tce. Mam dużo sporo więcej…nie czuję tego i tańczę tak jak potrafię (mam problem z nogami od urodzenia).. Serdeczności dla Ciebie posyłam.

  Październik 31, 2018

Leave A Comment