E1T1 | #049 – Dlaczego warto zachwycać się ludźmi?

Arcadius Mauritz to człowiek nie tylko o nietypowym imieniu i nazwisku ale przede wszystkim, ogromna inspiracja w działaniu w swojej najwyższej kreatywnej energii. Kiedy oglądam jego zdjęcia, wprost nie mogę uwierzyć, że niektóre z nich powstały u niego w domu! Arcadius jest fotografem i portrecistą a poprzez obiektyw aparatu, pokazuje zarówno piękno ludzkiego ciała jak i jego wnętrze. Zapraszam do wywiadu z mega inspirującą postacią!

Kochani od dziś również możecie OGLĄDAĆ Podcast na YouTube! O tak! Od dziś każdy wywiad z gościem, będzie dostępny również w formie video! Miłego słuchania, miłego oglądania i wspaniałego dnia życzę Wam moi drodzy słuchacze!

TEMATY ODCINKA:

1. Kreatywność to wypadkowa zachowań z dzieciństwa oraz odwagi w dorosłym życiu.
2. Rozgraniczenie pomiędzy byciem pokornym od bycia uległym.
3. Sztuka wyzerowania się i wydobywanie prawdy z siebie jak również z innych ludzi.
4. Co Arcadius widzi w ludziach, których fotografuje?
5. Jak osiągnąć swoje maksimum?
6. Coaching w życiu człowieka.
7. Nagość w fotografii. Zdjęcia portretowe w procesie akceptacji nagości.
8. Praca ze znanymi ludźmi.
9. Zachwycanie się ludźmi podczas sesji fotograficznych.
10. Równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym.
11. Tworzenie muzyki, jako pasja i dodatkowa przestrzeń do kreacji.

SŁUCHAJ PODCASTU:

OGLĄDAJ PODCAST:

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
 • Avatar

  Dzięki za świetny materiał. Jestem ciekaw skąd się wziął pseudonim „Arcadiusa Mauritz”? A jeśli jest to imię i nazwisko to proszę wybaczyć pytanie 😉

  Piękne jest to, że nie ważne jest co tak naprawdę robisz, świat jest tak subtelny i cudowny, że daje Nam wszystko co chcemy. Liczy się tylko WŁASNA prawda. 🙂

  21 listopada, 2018
 • Avatar

  Cudownie się słuchało tego odcinka! I piękne przesłanie na koniec. Niby takie oczywiste i proste a zarazem szalenie trudne dla niektórych osób. Pozdrawiam.

  25 listopada, 2018

Leave A Comment