E1T1 | #089 – To nie ciało choruje, lecz dusza – Magdalena Dembowska.

Magdalena Dembowska to bardzo ciepła i radosna osoba! Tak ją odebrałem kiedy to spotkaliśmy się na nagranie tego odcinka! Oprócz ciepłą jakim emanuje, ma również ogromne doświadczenia w Nowej Medycynie Germańskiej, Totalnej Biologii oraz Ustawieniach Systemowych. Wszystkie te dziedziny są niesamowicie pomocne w pracy z własnymi emocjami, które mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Magda wielokrotnie pomogła ludziom w różnych dolegliwościach fizycznych, które swoje korzenie miały w konfliktach wewnętrznych lub też w linii rodu. Ale nie ma co opowiadać, gdyż w tym odcinku będzie sporo wiedzy na ten temat!

Uwaga: Wywiad ten nagraliśmy na dzień przed ogłoszeniem zamknięcia szkół w Polsce (dokładnie 11.03.2020), czyli na chwilę przed całym szaleństwem związanym z zamknięciem ludzi w domach.

Zapraszam na rozmowę z Magdaleną Dembowską. Porozmawiamy między innymi o:

– Skąd w ludziach biorą się konflikty wewnętrzne?
– Czego nie chcemy doświadczać?
– Dlaczego choruje dusza, a nie ciało?
– Co to jest totalna biologia?

– Emocje są w służbie człowiekowi.
– Spektakularne „wyzdrowienia”.
– Konflikt z mamą.

OBEJRZYJ VIDEO!

POSŁUCHAJ ODCINKA!

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

No Comments

Leave A Comment