Komunikacja Bez Przemocy, tak brzmi po polsku tłumaczenie metody NVC (Nonviolent communication), w której chodzi o całkowicie nowe podejście do komunikacji z drugim człowiekiem, ale też ze sobą.

Gościem dzisiejszego odcinka jest Emilia Kulpa-Nowak. Specjalistka w dziedzinie NVC, autorka książki oraz niesamowicie ciepła i pełna szczerości kobieta. Rozmowa zawiera ogrom wiedzy, patentów oraz ciekawych wglądów, które Emilia zbierała na przestrzeni wielu lat pracy z ludźmi. Komunikacja o której porozmawiamy jest czymś na prawdę niebywałym. Okazuje się, że można porozumiewać się z drugim człowiekiem, bez krzyku, bez kłótni, bez awantur i stosowania właśnie – przemocy słownej.

Porozmawiamy o niezaspokojonych potrzebach, o ciele, o odczuwaniu siebie, o tym jak rozmawiać ze sobą w relacjach intymnych oraz o tym, że dzieci to ludzie tacy sami jak dorośli. Aha! Na koniec odcinka KONKURS! Posłuchaj do końca i odpowiedz na konkursowe pytanie w komentarzu pod tym filmem na YouTube. Konkurs będzie trwał 14 dni od daty publikacji odcinka. Rozwiązanie konkursu odbędzie się 08.03.2021. Wylosowani zwycięzcy otrzymają egzemplarz książki autorstwa Emilii.

Przydatne linki:

Facebook Emilii: https://www.facebook.com/EmiliaKulpaNowak

Instagram: https://www.instagram.com/emiliakulpanowak_pl/

Strona Emilii – https://emiliakulpanowak.pl/

Podcast oraz YouTube Emilii – https://www.youtube.com/channel/UCQUV58vNP4eEx5_-2FDRPSg/videos

Więcej o NVC – https://nvclab.pl/

Książka: https://virgobooks.pl/ksiazki/317-jak-budowa%C4%87-relacj%C4%99-z-dzieckiem-emilia-kulpa-nowak.html

Kursy on-line Emilii:

Kurs na miłość (dla par): https://virgobooks.pl/szkolenia/346-kurs-na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87.html

Kurs Rozkwitające rodzicielstwo: https://virgobooks.pl/szkolenia/277-kurs-on-line-rozkwitaj%C4%85ce-relacje-w-rodzinie-emilia-kulpa-nowak.html

🙏 Wspieraj Podcast dowolną kwotą finansową. Numer konta mBank: 14 1140 2004 0000 3202 7881 6134 W tytule przelewu proszę wpisz: DAROWIZNA ❤ Dziękuję za każde wsparcie. Przyczynia się to do prowadzenia tego kanału, pisania Bloga oraz tworzenia wysokiej jakości filmów video ❤