Zapisz się na listę :)

``Kreatywnie, Pozytywnie, Zdrowo`` - Książka Dla Ciebie!

Witajcie. Dzisiejszy dzień jest bardzo ważny. Nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla tych ludzi, którzy dotarli na tą stronę. Przez ostatnie 2 miesiące w pocie czoła pracowałem nad Ebook’iem, który to dziś przekazuję w Twoje ręce. Nie mogę tego nazwać książką, gdyż autorzy bardziej doświadczeni ode mnie pewnie by się oburzyli. Dlatego nazwijmy to Ebook 🙂

O czym jest Ebook?

W pierwszym rozdziale zająłem się Kreatywnością. Jak ją definiować oraz opisałem moją historię, która pokazuje, że warto robić w życiu wiele rzeczy a kreatywność pojawi się sama. Ale nie tylko o tym. Opisałem też pewną regułę, która pomogła mi w wielu aspektach mojego życia. Jest to patent, który znalazłem kilka lat temu i korzystam z niego do dziś. W Polskim Internecie (Google) o tym patencie cicho sza! Dlatego czas go ujawnić ludziom w Polsce.

Drugi rozdział to bycie Pozytywnym człowiekiem oraz przełamywanie barier, stereotypów oraz auto-akceptacja. O tym będzie najwięcej, gdyż jestem zdania, że akceptacja ma fundamentalny wpływ na to czy nasze życie jest pozytywne czy nie. Akceptacja ciała fizycznego będzie grała tu kluczową rolę powodującą albo stany euforii i zadowolenia lub też depresje a nawet choroby. Treści opisane w nim na pewno wywołają różne odczucia – u jednych gniew i brak akceptacji lub nawet pogardę, u innych – zachwyt i być może inspirację. Zobaczymy!

Trzecia część to Zdrowie a konkretniej, jedzenie. Wierzę głęboko, że jedzenie wpływa na nasze zdrowie bezpośrednio! To jedzenie jest naszym paliwem do życia lub też naszą trucizną. W tym rozdziale pokażę Wam kilka fajnych patentów na to, jak lepiej się odżywiać (nie, nie żadna dieta cud) oraz dlaczego zdrowy styl życia jest ważny w codziennej rutynie. Na koniec tego rozdziału duże ogłoszenie a tak na prawdę, oświadczenie o nadchodzących zmianach. Podzielę się z Wami planem na nadchodzący projekt, który już zacząłem realizować. Mam nadzieję, że Wam się spodoba 🙂

Aby pobrać Ebook, kliknij w miniaturkę.

kliknij w ebook, aby pobrać

Comments
 • Pobralem, przeczytałem! Czyta się niezwykle lekko… prze sympatyczna lektura w sam raz na czwartkową żałobę pogodową za oknem. Wspaniała oprawa graficzna i niezwykle kreatywny pomysł na rozmieszczenie treści… Jedyne co mi nie pasuje w tej książce to fakt iż jest ona po prostu za krótka! Przeczytałem w 20 minut 🙁

  Grudzień 8, 2016
 • Już dawno chciałem zbić pionę autorowi bloga za jego wpisy! Ebooka świetnie się czyta i jest on ostro inspirujący! Pozdrawiam i czekam na więcej!

  Grudzień 13, 2016
 • Dziś z rana do swojego zielonego smoothie, przeczytałem Twój E book 🙂 ta pozytywna mieszanka naładowała mnie energią nie z tej ziemi 😉 Dzięki !, koniecznie pisz, więcej i już nie mogę się doczekać przepisów w formie wideo!

  Styczeń 15, 2017
 • Naszła mnie dzisiaj taka myśl, że woda butelkowana o której wspominasz jest jeszcze pod jednym względem najlepsza na rynku. Podobno ma najwyższe ph ze wszystkich dostępnych wód, wyższe niż nasza krew co podobno bardzo dobrze wpływa na nasze ciało, pomaga organizmowi w walce ze wszystkim co złe.

  Marzec 17, 2017

Leave A Comment

POBIERZ SWÓJ DARMOWY EBOOK

Książka jest już prawie u Ciebie na mailu...

Ten mail jest bezpieczny! Nigdy nie wysyłam spamu :)

EBOOK POLECIAŁ NA MAILA!

Sprawdź swoją skrzynkę.