E1T1 | #039 – Jak pozbyłem się 129 kilogramów problemów?

🔥 PREMIERA! 🔥 Moi drodzy, dziś specjalnie dla Was najnowszy odcinek Podcastu w formie…VIDEO! 🎬 Dzisiejszy gość, znany jest z programu Gogglebox. Przed telewizorem, gdzie ocenia różnych ludzi i sytuacje. Postanowiłem zaprosić go do Podcastu, gdyż warto spoglądać też na siebie, na swoje czyny oraz na to kim się jest a takiej refleksji potrzeba każdemu.

💡 Przeprowadziłem bardzo szczerą i bardzo dosadną rozmowę z Mateusz Borkowskim, który to podzielił się ❗ PIERWSZY RAZ PUBLICZNIE ❗, swoją drogą jaką przeszedł podczas zmiany stylu życia! 💡 Dzięki niej udało mu się zrzucić 129 kilogramów …problemów!!!:) Dosłownie i w przenośni! Mateusz nie przebiera w słowach i mówi bardzo dosadnie o wielu sytuacjach, co jeszcze bardziej pokazuje jego autentyczność! Dlatego przygotujcie się na prawdziwe talk-show! 🙂

Serdecznie zapraszam do obejrzenia lub wysłuchania tej inspirującej historii!

WERSJA VIDEO
WERSJA AUDIO

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
  • Avatar

    Niesamowity człowiek, podziwiam go. Sam przeszedłem taką przemianę, ale moja historia to nic w porównaniu do Big Boya. Niesamowity, szczery, prawdziwy ziomek. Inspiracja dla wielu. I bardzo dobrze, że używa takiego języka, trafi do większej ilości osób.

    Maj 15, 2018

Leave A Comment