E1T1 | #051 – Jak możemy wpływać na cały świat?

Możecie tego nie wiedzieć, ale naukowo zostało już wiele lat temu potwierdzone, że człowiek oraz jego intencja ma ogromny wpływ na całe losy świata! Dziś cytuję jedną z fajniejszych książek w której znalazłem potwierdzenie w badaniach naukowych potęgi medytacji lub też jak kto woli – modlitwy. Jak wynika z badań, okazuje się, że grupa osób która jednocześnie w tym samym czasie zacznie medytację w konkretnym celu i konkretną intencją, mogą zmieniać wiele w rzeczywistym świecie. Wyniki medytacji zostały zmierzone, przypisane do skali i potwierdzone. Dlatego zapraszam dziś do posłuchania cytatu z książki dr. Joe Dispenzy „Twoje nadprzyrodzone zdolności”

Nie ma się co rozpisywać, posłuchajcie i spróbujcie to ogarnąć własnym umysłem 🙂

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
  • Avatar

    Hej 🙂 Tak po przesłuchaniu tego podcastu dochodzę do wniosku, że idealnym przykładem na to co przekazałeś jest chociażby ostatnia sytuacja związana ze śmiercią prezydenta Gdańska. Ta siła i energia jaką wygenerowali ludzie w Gdańsku poszła w świat i to dało się odczuć. Piszę tu o sile takiej swego rodzaju jedności i wspólnego zaangażowania. Sam mieszkam w Gdańsku i powiem Ci, że ten zbiór emocji jaki tutaj unosił się przez ostatni tydzień wpływał na wiele osób które znam. Nie mam na myśli żałoby jaką każdy przeżywał wewnątrz siebie, ale raczej to było zupełnie inne zachowywanie się tych wszystkich moich znajomych, ale i nie tylko ich. Niemal wszyscy których na co dzień obserwuję (czy to ekspedientki w sklepach, czy ludzie na siłowni etc.) Wszyscy byli tacy bardzo spokojni, nie spieszący się, pomocni sobie wzajemnie, no generalnie dużo tego mógłbym wymieniać. Widzę przełożenie tego o czym powiedziałeś na to co mnie ostatnio otacza i pozostaje mieć nadzieję, że gdzieś tam zostanie to w nas na dłużej, a nie tylko pod wpływem jakiegoś zdarzenia. Pozdrawiam

    Styczeń 21, 2019

Leave A Comment