E1T1 | #084 – Jak żyć świadomie w czasach „kryzysu”?

Kryzysów w życiu człowieka nie zabraknie. To pewne. Jednak to jak interpretujemy dany „kryzys”, jest najistotniejsze w kwestii naszego zdrowia emocjonalnego, psychicznego i fizycznego również.  Aby żyć świadomie, warto podchodzić do trudnych sytuacji z pewną dozą obserwacji. Nie chodzi tutaj o rzucanie frazesami typu: „Trzeba zachować spokój”, ale bardziej chodzi o zagłębienie się w to, kim możemy się stać kiedy sytuacja niekomfortowa już minie.

W dzisiejszym świecie i jego dynamicznym rozwoju, wszystko jest możliwe. Dlatego postanowiłem podzielić się z Tobą kilkoma ciekawymi wglądami na temat „trudnych” wydarzeń, które pojawiają się w naszym życiu. Miłego słuchania lub oglądania 🙂

NOWOŚĆ! Pobierz wersję tekstową Podcastu!

NOWOŚĆ! Pobierz wersję tekstową Podcastu.

OBEJRZYJ VIDEO!

POSŁUCHAJ ODCINKA!

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

No Comments

Leave A Comment