E1T1 | #093 – Jestem bo chcę! – Piotr Pytel

Nasz pierwszy wywiad był pewnego rodzaju wprowadzeniem w działalność Piotra Pytla, człowieka który eksploruje świat i dymensje niefizyczne. Piotr od razu zafascynował mnie swoimi doświadczeniami i kończąc edycję poprzedniego wywiadu z Piotrem wiedziałem, że jeszcze kiedyś będę chciał coś z nim nagrać. Tym oto sposobem zapraszam na najnowszą rozmowę w której poruszymy bardzo ważne tematy z punktu widzenia rozwoju samoświadomości.

Uwaga Konkurs: Na koniec odcinka podajemy szczegóły konkursu w którym możecie wygrać egzemplarz najnowszej książki Piotra. Odpowiedzi na pytanie konkursowe proszę, abyście umieszczali w komentarzu na YouTube pod naszym wywiadem. Miłego słuchania 🙂

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

No Comments

Leave A Comment