E1T1 | #040 – Czy żyjemy na planecie smutku?

Dzisiaj coś zupełnie odmiennego niż zwykle. Ostatnio czytałem bardzo ciekawą książkę, którą jedni uwielbiają a inni okrzyknęli wielkim oszustwem. Nie mam zamiaru oceniać kto ma rację. Natomiast natrafiłem w niej na ogrom ciekawych faktów, które zostały potwierdzone nawet naukowo. Książka to „Misja” Michaela Desmarquet’a i jeszcze w tym tygodniu opublikuję recenzję tej książki wraz z linkiem do jej pobrania za darmo! Jest to relacja człowieka, który rzekomo został zabrany z Ziemi na inną planetę… Tak tak!:) Ale zanim przestaniesz czytać ten tekst, proszę przesłuchaj całego podcastu. Nie wiem czy książka jest prawdziwa czy też jest to wymysł starszego rolnika, który ją napisał. Ważne, że jest ciekawa a czasami wręcz intrygująca. Porusza ona ważne aspekty naszego życia codziennego i na tych aspektach chciałem sięskupić cytując autora w dzisiejszym odcinku. Nie ma to nic wspólnego z zielonymi ludkami w UFO 🙂 Zapraszam do słuchania 🙂

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
  • Avatar

    Super Michał że czytałeś „Misję” i poruszasz zagadnienia w niej omówione. Ja także ją czytałem dwa razy dzięki Alexowi Berdowiczowi, którego miałeś przyjemność poznać i rozmawiać z nim. Nie ważne co sądzą o niej krytycy. Nawet jeśli nie wszystko co pisze autor jest prawdą, chociaż Dr Tomasz Chałko twierdzi że jest, warto przeczytać by dowiedzieć się jaki jest cel istnienia wszechświata I po co my żyjemy. Dzięki za świetny odcinek!

    Maj 16, 2018
  • Avatar

    Czekam na twoją recenzje książki Michał. Z chęcią zapoznam się z tym co napiszesz na blogu.

    Maj 17, 2018

Leave A Comment