Dlaczego powstał ten Ebook?

Oddaję w Twoje ręce Ebook, który w prosty sposób pokaże Ci, jak ważnymi elementami jest kreatywność, pozytywne podejście do siebie samego oraz zdrowie. Niby takie oczywiste aspekty naszego życia, ale jednak nie zawsze jesteśmy w stanie świadomie nimi zarządzać.

Ebook jest zbiorem alternatywnych podejść do codzienności oraz tego jak inaczej można spoglądać na otaczający nas świat.

W pierwszym rozdziale zająłem się Kreatywnością. Jak ją definiować oraz opisałem moją historię, która pokazuje, że warto robić w życiu wiele rzeczy a kreatywność pojawi się sama. Ale nie tylko o tym. Opisałem też pewną regułę, która pomogła mi w wielu aspektach mojego życia. Jest to patent, który znalazłem kilka lat temu i korzystam z niego do dziś. W Polskim Internecie (Google) o tym patencie cicho sza! Dlatego czas go ujawnić ludziom w Polsce.

Drugi rozdział to bycie Pozytywnym człowiekiem oraz przełamywanie barier, stereotypów oraz auto-akceptacja. O tym będzie najwięcej, gdyż jestem zdania, że akceptacja ma fundamentalny wpływ na to czy nasze życie jest pozytywne czy nie. Akceptacja ciała fizycznego będzie grała tu kluczową rolę powodującą albo stany euforii i zadowolenia lub też depresje a nawet choroby. Treści opisane w nim na pewno wywołają różne odczucia – u jednych gniew i brak akceptacji lub nawet pogardę, u innych – zachwyt i być może inspirację. Zobaczymy!

Trzecia część to Zdrowie a konkretniej, jedzenie. Wierzę głęboko, że jedzenie wpływa na nasze zdrowie bezpośrednio! To jedzenie jest naszym paliwem do życia lub też naszą trucizną. W tym rozdziale pokażę Wam kilka fajnych patentów na to, jak lepiej się odżywiać (nie, nie żadna dieta cud) oraz dlaczego zdrowy styl życia jest ważny w codziennej rutynie. Życzę Ci miłej lektury!

Podaj Twój e-mail oraz imię. Ebook zostanie wysłany automatycznie do Ciebie!

* wymagane pola

* – pamiętaj aby nie zrobić literówki w Twoim mailu, ponieważ link do pobrania książki jest wysyłany automatycznie na podany mail.
** – jeśli jakimś cudem nie otrzymałeś/otrzymałaś Twojego Ebooka w ciągu kilku minut od momentu podania maila, napisz proszę maila na adres: kontakt@eachoneteachone.pl a wtedy na pewno wyślę Ci Ebook ręcznie.