To TY DECYDUJESZ na co się godzisz!

Czy to na co się decydujesz, jest Twoją decyzją? Tak w 100%? Czy jesteś świadoma i świadomy, jakie są „warunki umowy”, którą podpisujesz?

Medytacja z muchą na nosie :)

Medytacja kojarzy się ze stanem wyższego połączenia ze sobą lub ze Stwórcą. Jednak czy w połączeniu może nam przeszkodzić np. latająca mucha?

Jak nawyki wpływają na naszą codzienność?

Które nawyki są dla nas dobre, a które sprawiają, że zapominamy o tym, co jest najważniejsze w naszym życiu?

Cała prawda o pracy lekarza. Recenzja książki „Będzie bolało”.

Presja, poświęcenie oraz odpowiedzialność za ludzkie życie, to tylko niektóre aspekty pracy lekarzy. Ta książka pokazuje jak jest na prawdę!

Konkurs dla słuchaczy Each One Teach One!

Wygraj karnet na Festiwal Wibracje! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe! :) Zapraszam!

Dokręcanie śruby…

Skąd wziął się pogląd, że władza "dokręca śrubę" ludziom? Dziś krótko do poczytania, kilka nowych przemyśleń na temat samoświadomości.

Kłamstwa same się ujawniają. Po prostu obserwuj świat uważnie.

Dopóki kręci się pieniążek, wszystko może toczyć się dalej. Nawet w czasie niepokoju, machina musi działać a ludzie mają wydawać pieniądze...

Życie to sztuka. Bądź artystą swego życia.

Niczym aktorzy w sztuce, ludzie kręcą się wokół perypetii życiowych. Każdy z nas wie, że życie to nie fikcja i jakoś je trzeba ogarnąć. Jak to zrobić?

„Sapiens”, czyli książka która powinna być podręcznikiem szkolnym!

Gdybym w szkole lub na studiach miał taką książkę do historii, to znacznie szybciej pojąłbym co i w jaki sposób dzieje się na naszej planecie.

Książka kucharska, która zmienia postać gotowania [Recenzja].

Jeśli interesuje Cię zmiana nawyków żywieniowych i wydaje Ci się, że gotwanie zdrowych potraw jest trudne lub drogie, to radzę sprawdzić tę książkę.

Jak pomagać sobie w stresujących sytuacjach?

Czasami zdarza nam się poróżnić z drugim człowiekiem. Dziś pokażę Wam ćwiczenie, które pomaga w radzeniu sobie ze skutkami takiego doświadczenia. Zapraszam!

Czy mamy w sobie Kody Osobowości?

Skąd wzięły się w nas niektóre zachowania? Czy sami je wymyśliliśmy, czy też zostały nam narzucone? Dziś będzie o kodowaniu, ale nie takim informatycznym :)

Odważ się! Zmień swój świat na lepszy.

Co blokuje nas przed zmianą swojego życia? Czy życiowe zmiany to dla Ciebie skojarzenie z czymś trudnym? Jak pomagać sobie w zmianie stylu życia?

Jak prawidłowo chodzić, stać, siedzieć?

Każdego dnia chodzimy, siedzimy oraz stoimy. Ta książka pokazuje, jak to robić, aby żyć zdrowo oraz w pełnej mobilności. Zapraszam do felietonu :)

Czy świat dzieli się na biednych i bogatych? A kim Ty jesteś?

Dziś zastanawiam się nad odpowiedzią na pytanie: czy każdy może być finansowo niezależny, lub też inaczej mówiąc - bogaty?

Jak osiągnąć to czego pragniesz?

Dlaczego jedne pragnienia się spełniają a inne nie? Dziś bardzo ważny aspekt, który warto praktykować, aby realizować swoje marzenia! Bez tego ani rusz:)

Poczucie szczęścia to… ciągła zmiana.

Wydaje nam się, że jak osiągniemy lub zdobędziemy COŚ, to będziemy już szczęśliwi i spełnieni. Czy tak się dzieje? Niestety nie. Dlaczego tak się dzieje?

Co zabiera nam energię i jak temu zaradzić?

Trzy aspekty naszego życia,mocno wpływają na to czy posiadamy energię czy też nie. Zobaczmy zatem co nam daje energię a co ją nam zabiera!

„Bycie miłym to przekleństwo” – Czy czasami jesteśmy zbyt mili?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zrobić coś dla kogoś wbrew własnej woli? Zapewne zdarzyło się każdemu z nas! Co robić, aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji?

Kobiety – Jesteście Wspaniałe!

Dzisiejszy osobisty przekaz kieruję w stronę Kobiet! To dla Was Drogie Panie! A przy okazji każdy mężczyzna powinien też przeczytać ten krótki felieton!:)

Kreacja a reakcja. Jak ogarnąć emocje?

Pozbądź się tej jednej rzeczy a zobaczysz, że uzyskasz dostęp do ogromnego potencjału energii. Dziś o nie wytracaniu energii życiowej! Polecam bo warto!

Trzeci Filar Szczęścia: Zdrowie.

Dieta i ćwiczenia są bardzo ważne. Ale to nie wszystko. Mało kto mówi o psychice oraz stanie umysłu. Dziś nie tylko o jedzeniu ale również o myśleniu :)

Drugi filar szczęścia: Pozytywność.

Mówi się o pozytywnych wibracjach, o pozytywnym nastawieniu do życia oraz o tym, aby być pozytywnej myśli. Czy to wystarczy do bycia szczęśliwym?

Pierwszy filar szczęścia: Kreatywność.

Szczęśliwe życie to ciekawy temat rozważań. Dzisiaj o szczęściu w ujęciu kreatywności. Pokażę Wam, że wszyscy jesteśmy kreatywni i w pewnym sensie...szczęśliwi.

Lekarz czy znachor? Kto Cię wyleczy?

Coraz bardziej widać podział społeczeństwa na tych, którzy są zwolennikami lekarzy oraz tych którzy stoją w opozycji do akademickiej medycyny. Jak żyć?

Szczęście jest na chwilę. Czy to źle?

Chcesz mieć szczęśliwe życie? Jak to jest z tym szczęściem? Czy ono faktycznie istnieje i jak je osiągnąć? Chyba mam na to pewien sposób :)

Festiwal Wibracje 2.0 – Ale kosmos! [Foto]

Odwiedziłem Festiwal Wibracje 2.0. Myślę, że zdjęcia pokażą Wam dlaczego to wyjątowe wydarzenia oraz jak można odnaleźć tam świadomość samego siebie.

Co jest z tą cierpliwością? Czy jesteśmy cierpliwi?

Czas leci jak samochody w grach video! Czyli wręcz zasuwa z prędkością światła, każdego jednego dnia! Jak tu pozostać cierpliwym człowiekiem? Da się czy raczej nie?

„Misja” – Czy kosmici istnieją?

Życie pozaziemskie jest nadal niepotwierdzoną materią. Nasza nauka nie potrafi udowodnić, czy istnieją inne cywilizacje czy też nie. Okazuje się, że tu nie chodzi o istnienie kosmitów...

Zrozumieć Kobiety #1 – Jak nie być „Januszem” w związku?

Będąc w związku z kobietą, jako facet możesz być wsparciem albo krytykiem, który stawia ciągłe wymagania z poziomu własnego Ego! Panowie: dziś o kobietach! :) Znowu :)

Czy mamy się już zacząć bać Facebook’a?

Facebook to już nie tylko zwykły portal społecznościowy, który ma łączyć ludzi. To masywny twór, jakieś monstrum z zewnątrz łagodne a w środku wyrafinowane do granic moralności!

Czy wiesz kim jesteś i co jest w życiu ważne?

Pieniądze, miłość a może świety spokój. Co jest ważne dla Ciebie? Czy w ogóle dostrzegamy co jest dla nas ważne, czy może ślepo wegetujemy?

Świadoma rozmowa kluczem do sukcesu na wielu płaszczyznach.

Jeden aspekt rozmowy z drugim człowiekiem, jest bardzo destrukcyjny w odniesieniu do relacji międzyludzkich. Czym jest świadoma rozmowa?

Co wspólnego ze sobą ma dieta bezglutenowa i smartfon?

Dziś nie tylko o diecie, ale ogólnie o tym jak podchodzimy do zdrowego stylu życia. Będzie o tym jak nie wpadać w pułapki, niby zdrowego stylu życia.

12 Wskazówek na temat Życia swoją Pasją.

Jak pracować lub też funkcjonować, aby wszystko ładnie się spajało ze sobą w kwestiach życia codziennego i naszych pasji? Dziś sporo wiedzy dla Was!

Zwolnij tryb. Po co się ciągle spieszyć?

Zauważyłem, że często w sytuacjach stresowych przestajemy oddychać! Po prostu! Wstrzymujemy oddech! Ale nie o sam oddech tutaj chodzi...

5 rzeczy, które ułatwiają mi życie.

Gadżety stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Dlatego skoro jest ich aż tyle do wyboru, warto być uważnym zanim cokolwiek kupimy.

Dlaczego ludzie nie potrafią stworzyć dobrego związku? Jak temu zaradzić?

Odkryłem coś! :) Dużo ludzi nie potrafi się dogadać będąc w związku. Dlaczego tak się dzieje? Chyba już wiem! I nawet mam na to radę!:)

Kto sprawuje kontrolę nad naszym życiem?

Nie będziemy mówić o teoriach spiskowych, ale o tym jak ogromny wpływ na nasze życie mamy... my sami! Dziś o odpowiedzialności za siebie!

Jak docenić i zaakceptować siebie?

Często doceniamy pracę lub to co robią inni. A czy warto doceniać siebie? Jest to blisko związane z akceptacją, której brakuje każdemu z nas...

Akceptacja własnej sylwetki. Czy lubimy swoje ciało?

Spójrzcie tylko na zdjęcia, które pojawiają się w wyszukiwarkach. Czy ja jestem w jakimś raju, czy to tylko Matrix? Czy faktycznie, wszędzie otacza nas idealne ciało???

„Jadłospisy Odżywcze” | Nie tylko książka kucharska.

Książki kucharskie są zwykle super albumami ze zdjęciami. Zawsze brakuje mi w nich pełnej informacji o wartościach odżywczych potrawy. Dzięki tej książce to się zmieni!

5 alternatywnych prezentów na Święta.

Dziś o prezentach alternatywnych! Co to znaczy prezent alternatywny? To taki, który jest często za darmo, ale trudniej go podarować sobie i innym!

Ludzie ostatnio odczuwają silny spadek energii. Chyba wiem o co chodzi!

Jesienna depresja, przeziębienie czy też ogólne osłabienie emocjonalne. Ostatnio sporo osób mówi o tym. Mam na to swoją wizję, która może niektórym pomóc...

Konsumpcjonizm i rywalizacja. Te wartości rodzice wpajają dzieciom.

Nowy smartphone, stylowe ubrania, wycieczki gdzie tylko dusza zapragnie. Na zewnątrz wszystko super a w środku? Kim będzie następne pokolenie Polaków?

Dlaczego chorujemy? To szkolenie rozwaliło mnie na łopatki!!!

Często zmagamy się z przeziębieniami, grypą i innymi dolegliwościami. Czy wiecie, że każda choroba ma drugie dno? Przekonajcie się jakie! Ja jestem w szoku!

Czego faktycznie potrzebujemy w życiu?

Pieniądze, miłość i...Jest jeszcze jedna rzecz za którą podąża każdy człowiek na naszej planecie. Czy to właściwe cele naszego życia? Czym one na prawdę są?

3 rzeczy o Sukcesie, które są uniwersalne dla każdego! To warto wiedzieć!

Czym jest sukces? Jak go definiujemy? Jak go odnieść? Czy sukces to pieniądze, dobra materialne a może rzeczy bardziej duchowe? Ta książka wyjaśnia wiele...

Czy żyjemy w świecie egoistów, narcyzów i ludzi, którzy mówią tylko o sobie?

Czy przydarzyło Ci się kiedyś, że rozmawiasz z kimś i praktycznie ty nie mówisz, tylko mówi Twój rozmówca? Wiem z czego wynika problem i jak temu zaradzić:)

Stojąc w kolejce po kawę… 3 techniki Dziękczynności, które warto stosować na co dzień.

Sytuacja z życia wzięta...Stoję w kawiarni po filiżankę kawy. Kolejka długa. Nagle.... Zapraszam na Blog, bo dziś będzie o dziękowaniu! Takim szczerym!

12 sugestii na temat świadomego życia.

O tym jak żyć świadomie, pisze coraz więcej autorów. Dziś chciałbym Wam przedstawić książkę, która w bardzo porsty sposób pokazuje czym jest świadomość.

Wcale nie jesteśmy przeładowani informacjami!

W Internecie wiedzy jest ponoć za dużo, ale czy na pewno? Zajrzyjmy w głąb Siebie i zastanówmy się nad naszą autentycznością i nad naszymi potrzebami...

Powiem wprost: Nauczyciele, trenerzy, instruktorzy – Nie spieprzmy tego!

Nie ważne kto układa program edukacji. Nie ważne ile zmian wejdzie w życie. Ważne czy my, instruktorzy i nauczyciele potrafimy inspirować ludzi do życia.

Dlaczego ludzie (nie) chcą być bogaci?

Kult pieniądza i posiadania nadal funkcjonuje w prawie każdym zakątku na świecie. Pieniądze nie są złe, warto je posiadać. Tu chodzi o nasze podejście...

Etykiety Diety, czyli być albo nie być weganinem?

Ludzie kłócą się o diety. Indoktrynują drugich. Wytykają błędy i niedociągnięcia, ponieważ uważają, że ich dieta jest lepsza od innych. Jak jest na prawdę?

Władza, państwo, sądy… To nie dla mnie. Wyjeżdżam!

Każdy kraj, ma bardzo podobne problemy. Jednak czym jest kraj, państwo, ojczyzna? Ostatnio zastanawiam się coraz bardziej nad...........

Skąd się bierze większość naszych problemów? Jak im zaradzić?

To nie sytuacje same w sobie są powodem naszych problemów. Jest pewna rzecz, która nas ogranicza i właśnie dziś się z nią rozprawiam! :) Udanej lektury :)

Najzdrowsza woda na świecie. Zrób to sam!

Jaką wodę pijesz? Oprócz wód butelkowanych i kranówki, mamy nie wiele opcji. Jest jedna woda, która jest niesamowicie zdrowa i można ją robić samemu w domu.

Trochę o krytyce, osądzaniu i ocenianiu. Czy żyjemy w świecie Czarno-Białym?

Od terroryzmu, aż po relacje międzyludzkie. Świat niby zwariował, ale nie do końca to prawda. Prawdą natomiast jest to, że świat stał się Czarno-Biały...

Nadchodzi Lato! Super sylwetka jest nam wręcz wciskana na siłę!

Gdzie bym się nie ruszył, wszędzie widzę reklamy kostiumów kąpielowych! Smukłe sylwetki modelek i modeli tylko pogłębiają uczucie bycia niedoskonałym.

Milion złotych! Kto każe nam mieć tyle pieniędzy?

Żyjemy w świecie, gdzie codziennie jesteśmy otaczani różnego rodzaju bodźcami zewnętrznymi. Sporo z nich nakłania nas do zarabiania, kupowania itd.

Gdzie żyją najzdrowsi ludzie na świecie i czego możemy się od nich nauczyć?

Są takie miejsca na świecie, gdzie ludzie żyją szczęśliwie, długo i w bardzo dobrej kondycji fizycznej i mentalnej. Poznajcie "Niebieskie Strefy" na Ziemi!

3 rzeczy, które dają energię do życia.

Brak energii to ostatnio spora bolączka wielu ludzi. Ma na to wpływ wiele rzeczy. Dziś powiem Wam o 3 patentach na podnoszenie swojej energii życiowej!

Patologie podczas „debaty” o zdrowiu Polaków!

Czy istnieje jakaś sposób, dzięki któremu możemy utrzymać własne zdrowie w jeszcze lepszym stanie lub nawet całkowicie pozbyć się chorób?

Czy wygląd zewnętrzny ma znaczenie?

Po raz kolejny, temat naszego ciała oraz jego postrzegania. Żyjemy w hiper wystylizowanych czasach, gdzie bycie fit to już wymóg a bycie normalnym to kara.

Jak zacząć zawodowo od początku?

Nie ważne czy pracujesz, czy też szukasz pracy. Ta książka pokazuje, że każdy z nas ma ogromny potencjał. Jedynie wystarczy go aktywować.

3 rzeczy, które niszczą nasze relacje i związki.

Dziś na tapecie związki :) Czy dajemy sobie odpowiednio dużo przestrzeni do tego, aby żyć świadomie z drugim człowiekiem? Ciekaw jestem Waszej opinii.

Czy smartfony są naszym przekleństwem?

Wiele osób przeklina technologię mówiąc, że niebawem zamiast ręki będziemy mieli smartfony. Pytanie jest proste: nie ile, a jak z niej korzystamy?

O co tak na prawdę chodzi z tym Glutenem?

Jedni popierają inni krytykują. Jedni wzywają do przestania jedzenia, inni wręcz nakłaniają. Świat zwariował na punkcie substancji, która nazywa się: Gluten

5 powodów, dla których warto gotować w domu.

Jaka jest różnica pomiędzy jedzeniem na mieście a w domu? Te pięć punktów, pozwoli Ci jeszcze raz przemyśleć kwestię jedzenia poza własną kuchnią.

Nie lekarz a Ty sam musisz zadbać o zdrowie!

Nie to, że lekarze są źli. Bardziej chodzi mi o świat iluzji zachłanności na tle finansowym. To jest powodem chorego społeczeństwa. Taka mnie naszła myśl :)

Wszyscy jesteśmy równi! Nie ma podziałów.

Na przykładzie trzech osób wyjaśnię dziś, jak można zmienić swoje podejście do świata i rzeczywistości, która według wielu nie jest taka kolorowa.

Temat tabu, który kreuje nasze zachowania. Dlaczego nikt o tym nie mówi?

Dziś na tapecie - porno! Książka, którą dziś opiszę, utwierdziła mnie w przekonaniu, jak bardzo dzisiejszy świat jest spłycony i zmanipulowany.

3 miejsca, które wysysają z ludzi energię.

Wszyscy tam bywamy i nie raz doświadczyliśmy negatywnego wpływu na naszą energię lub nawet stan zdrowia. Trzy miejsca, które omijam z daleka to...

Tu nie chodzi o media, lecz o świadomość!

To co dzieje się obecnie w Polsce jest idealnym przykładem na pokazanie, jak bardzo społeczeństwo jest oddzielone i otumanione. Tu nie chodzi o media...

Jaki jest problem trenerów, guru i coachów?

Wszyscy oglądamy coachów, guru i trenerów, którzy mówią jak żyć. Dziś powiem Wam, co mi się nie zgadza w całej tej grze, z perspektywy kilku lat praktyki.

Zacznij szanować kobiety. One są tego warte!

Przesłanie dla wszystkich mężczyzn! Czym jest szacunek do kobiety? Każdy facet definiuje to na swój sposób. Mój może zaskoczyć nie jednego z Was! Zapraszam!

Lepsi czy gorsi? Jak czujemy się na co dzień?

Od wczesnych lat młodości jesteśmy programowani na rywalizację oraz postrzeganie siebie i innych z perspektywy: "lepszy-gorszy". Jak się tego pozbyć?

Kreowanie naszego otoczenia. Z kim się zadajesz…

Ludzie mają wpływ na siebie. Nie tylko fizycznie ale i energetycznie. Tak na prawdę większa część naszych doświadczeń opiera się na energii...

Wybory na całym świecie to ściema.

Przyglądam się wyborom ogólnie i mogę stwierdzić jedno: głównym celem wszystkich wyborów politycznych jest... Zapraszam do lektury :) Miłego Przebudzenia:)

4 lekcje od Amerykańskiego milionera.

Kim tak na prawdę są milionerzy? Okazuje się, że wszystko co do tej pory wiemy z mediów to nie do końca prawda. Dziś o zarabianiu pieniędzy.

Już wiem, dlaczego rząd przepchnie CETA.

Pomyślałem świadomie o tym czym jest CETA i inne tego typu umowy. Jak się tak człowiek zastanowi i poszuka w historii, to łatwo skumać o co chodzi :)

Pozbyłem się chorób…niechcący!:)

Jak to się dzieje, że idziemy do lekarza kiedy zachorujemy a nie myślimy o tym jaka jest przyczyna dolegliwości? Alternatywa jest dosyć prosta! :)

Dzięki taksówkarzowi ze Szczecina, zrozumiałem coś ważnego!

Dziś o tym jak nieoczekiwane może być spotkanie z miejskim taksówkarzem, którego prawdopodobnie już nigdy nie zobaczę!

Wszyscy gdzieś zapierdzielają! I jeszcze na mnie trąbią!

Jak tak obserwuję ludzi jadących samochodami to jestem w szoku. Ten artykuł pokazuje jak dużo stresu jest w Polakach.

Przestań wymagać a życie stanie się proste.

Jak to jest, że na co dzień wymagamy od wszystkich i od wszystkiego, na każdym kroku. Jeśli tak robimy, możemy być prawie pewni, że życie będzie udręką.

Po przeczytaniu tej książki długo byłem w szoku!

"Cukier, sól, tłuszcz" - to pozycja obowiązkowa dla każdego świadomego człowieka. Dowiedz się jakie tricki stosują firmy spożywcze produkując żywność!

Dlaczego osądzamy ludzi po wyglądzie zewnętrznym?

Każdego dnia osądzamy i oceniamy ludzi po wyglądzie zewnętrznym. Dlaczego tak się dzieje? Co się dzieje z nami w momencie kiedy osądzamy lub oceniamy?

Polskie dziewczyny podczas II Wojny Światowej.

Historie opisane w tej książce są niesamowite. Zwłaszcza, że zawsze mówi się o bohaterskich czynach żołnierzy. Tym razem to kobiety pokazały swój charakter.

50% ośrodków wczasowych w Polsce to porażka!

Byłe i sprawdziłem na własnej skórze jak bardzo rzeczywistość różni się od tego co oferują ośrodki wczasowe organizatorom kolonii oraz obozów.

5 rzeczy których ciągle uczę się od dzieci i młodzieży.

Jako dorosły człowiek staram się spoglądać na świat z różnych perspektyw. Jedną z nich jest podejście dzieci i młodzieży do życia i spraw niby oczywistych.

Polscy instruktorzy w cieniu zagranicznych?

Cudze chwalimy a swoje mamy gdzieś! Dlaczego nie doceniamy rodzimej sceny a wynosimy na piedestał zagranicznych artystów? Postanowiłem zbadać tą dziwną przypadłość.

Motywacja i wiedza za darmo?

Czy jest możliwe zdobycie wiedzy i motywacji w czasach gdzie nie ma nic za darmo?

Te zdjęcia dają do myślenia!

Ten Polski ilustrator pokazał jak wygląda życie w XXI wieku. Niektóre z jego ilustracji są szokujące aczkolwiek dają głęboko do myślenia.

Dlaczego NIGDY nie powinniśmy pić mleka z kartonu?

Pij mleko będziesz kaleką! Dziś opisuję co się dzieje z naszym organizmem kiedy wlewamy w siebie szklankę mleka. Nie ważne czy od krówki czy ze sklepu.

Wszyscy jesteśmy DJ-ami…życia.

Porównałem życie do bycia DJ-em. Co ma jedno do drugiego!? Otóż okazuje się, że życie to miks wielu wydarzeń - pozytywnych i negatywnych.

5 rzeczy, które ludzie sukcesu robią przed śniadaniem.

Dziś pokaże Wam jak działają najbogatsi ludzie świata podczas swojej porannej rutyny. Sprawdź jakie nawyki można wprowadzić by usprawnić swój poranek.

Chcesz mieć płaski brzuch? A niby po co?

Pomyśl chwilę co Ci przychodzi na myśl, kiedy oglądasz w sieci zdjęcia super wyrzeźbionych, płaskich brzuchów? Sprawdź jak działa manipulacja!

Warsztaty taneczne w prawdziwej stodole? Czemu nie!

Ostatnio miałem przyjemność odwiedzić "Szkołę Wrażliwości" gdzie emanuje pozytywna energia. Co to za tajemnicze miejsce?

Wakacje w Chorwacji? Sprawdź czy warto!

Szukasz ciepłego i spokojnego miejsca z widoczkami jak z katalogów? Półwysep Istria zapewnia spokój z dala od zgiełku Chorwackich imprezowni. Sprawdź czy warto pojechać tam an wakacje!

Przestań narzekać! Zacznij żyć!

Czy narzekanie to Polska przypadłość? Zobacz dlaczego narzekamy i jak się pozbyć pesymizmu.

Dlaczego używamy social mediów?

Na co dzień przeglądamy Facebook w poszukiwaniu informacji lub dla zabicia nudy. Czyli "konsumujemy". A co z dawaniem? Co dajemy w zamian?

Tajemnice finansowe Messiego.

Era informacji dała nam możliwość dotarcia do wiedzy która kiedyś była niedostępna. Kolejny etap to ujawnienie sekretów, przekrętów oraz prawdy o funkcjonującym świecie.

Tu i teraz! Zacznij działać.

Czy potęga teraźniejszości to fakt czy mit? Jak skupić się na działaniach na chwilę obecną a nie rozpamiętywać lub wyobrażać sobie co może się wydarzyć?

Akceptacja nagości. Jakiś problem?

Dlaczego nagość jest cały czas tak ogromnym tematem tabu? Czym jest akceptacja nagości i dlaczego akurat nagości?

Jak to jest filmować duży festiwal?

Video technologia pozwala nam na dosłownie wszystko. Jednak czy filmowanie to tylko moda czy trudny zawód zarówno amatorów jak i profesjonalistów?

Czy warto robić wiele rzeczy w życiu?

Czy powinniśmy w życiu skupić się na jednej rzeczy? Niektórzy twierdzą, że trzeba robić jedno i dzięki temu osiągniemy sukces. Jednak czasy się zmieniają :)

Roślina – pozytywna kawiarnia na Bielanach.

Szukając dobrej kawy i wegańskich ciast trafiłem na wspaniałą miejscówkę na warszawskich Bielanach. Sprawdzam czy wato tam zaglądać.

Sposób na długowieczność. Fakt czy mit?

Czy możemy żyć wiecznie? Wydaje mi się, że możemy. Jak to zrobić? Sprawdź do jakich wniosków dotarłem obserwując proces starzenia się!

Jaką rolę gramy codziennie?

Wstajemy rano, prysznic, śniadanie i wychodzimy z domu. Wtedy nakładamy naszą "maskę" i wchodzimy w środowisko w które musimy się zaangażować w ciągu dnia. Dlaczego zakładamy maski i co jest tego przyczyną?

What You Got Vol.8 – Letni Jam na plaży.

Lato, plaża, słońce. Warto się spotkać w ciepłym klimacie w gronie znajomych, którzy mają ciekawe pasje.

Klub Łaźnia – Sauna dla zdrowia.

Dlaczego sauna jest ważna dla zdrowia człowieka? Dziś pokazuję ciekawe miejsce w Warszawie, gdzie można odpocząć jak i zażyć kąpieli saunowych.