E1T1 | #031 – Bezdomny w kabriolecie, czyli jak odnaleźć szczęście?

Dzisiaj usłyszycie historię niesamowitą i zarazem prawdziwą. Tytuł nie jest przypadkowy! Jest to prawdziwa historia Bogusława Szednego – twórcy strony Architekt Szczęśliwego Życia, oraz autora książki „XII Sugestii” który poprzez doświadczenia w swoim życiu, znalazł się w wielu punktach: był osobą znaną z mediów, był przedsiębiorcą, biznesmenem, ale również doświadczył bycia BEZDOMNYM! Tak tak! Nie przesłyszeliście się! Bezdomnym! Proponuję posłuchać do samego końca , ale nie powiem dlaczego 🙂 Miłego słuchania 🙂

Tematy które poruszamy w tym odcinku:

 1. Dzieciństwo. Jaki wpływ ma ona na nasze dorosłe, późniejsze życie.
 2. Poszukiwania wysokiej samooceny.
 3. Praca w Polskim Radio i w telewizji.
 4. Wyjazd do USA.
 5. Agencje eventowe, marketing, radio oraz agencja modelek. Doświadczenie w pracy w USA.
 6. Droga od depresji do rozwoju osobistego i duchowości.
 7. Czy anioły istnieją?
 8. Wyjazd z Chicago na Hawaje.
 9. Super związek, jeżdżenie kabrioletem i rajskie życie na Hawajach.
 10. Od przedsiębiorcy do bezdomnego.
 11. Strach o utratę pieniędzy.
 12. Doświadczenie połączenia z wszechświatem. Odnalezienie miłości.
 13. Dlaczego warto słuchać swojej intuicji?
 14. Przeprowadzka do San Diego w Kalifornii.
 15. Jak działa intuicja w praktyce?
 16. Pobieranie żywności z „food-bank”.
 17. Szczerość pokora i pieniądze – film na YouTube Bogusława.
 18. Jak otrzymać owoce mango za darmo?
 19. Umysł mężczyzny a intuicja.
 20. Jak rozwijać świadomość w praktyce? LINK
 21. Czy warto szukać balansu?
Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
 • Avatar

  Największą wartość, jaką dla mnie przekazał Bogusław, to by iść za głosem serca. Choć może nawet nie serca, ale przeczuciem, inspiracją. I że warto próbować. Tak po prostu. Na początku nawet się nie domyślamy, co znajduje się po drugiej stronie doświadczenia.

  Grudzień 2, 2017
   • Avatar

    Haha, dzięki 😀
    Czy jestem wytrwały to nie wiem, ale lubię testować nowe rzeczy 🙂

    Grudzień 15, 2017
 • Avatar

  Świetna rozmowa. Dużo wartości. Ale dla mnie najważniejsze jest to by zachować równowagę między światem materialnym a duchowym. Każdy jest ważny i w każdym powinniśmy umieć żyć. Możemy wszystko! Intuicja może wskazać nam różne ścieżki i rozwiązania. Możemy być na szczycie a potem spaść na dno od którego można się odbić by być lepszym człowiekiem:)

  Grudzień 3, 2017
   • Avatar

    Gdyby udało się dostać e-booka to zawsze można go będzie poczytać choćby na czytniku lub telefonie… albo komuś dać:)

    Grudzień 3, 2017
 • Avatar

  Bardzo ciekawa rozmowa! Dziekuje Michal za ten podcast. Czesto mam rozne glosy i przeczucia ale zwykle mam opory przed pojscie zgodnie z podpowiedzia, zwykle walcze zeby nie zdawac sie na intuicje, bo to takie „nie normalne”. Skoro Boguslaw sluchajac wewnetrznego glosu znalazl szczescie to moze i ja sprobuje. Zainspirowaliscie mnie do pojscia ta droga 😉 dziekuje!

  Grudzień 5, 2017
 • Avatar

  Witam Michale bardzo serdecznie!
  Powiem od razu, że przesłuchałam twojego Podkastu kilka razy, dużo aspektów omówionych musiałam przesłuchać jeszcze raz, ponieważ, są bardzo ciekawe, pożyteczne i nawet inspirujące dla mnie osobiście.,
  Na początku, zaskoczył mi ten moment, że Boguswał, miał podobne dzieciństwo jak ja! Pryznam się, że po 3 klasie, w szkole podstawowej, dopiero zaczęłam podejmować rękę do góry bez strachu, żeby dać odpowiedź na jakieś pytanie. Dokladnie, za parę lat do okonczena szkoły przed studiami, straciłam ten lęk, więc, dla mnie było stresujące to wyjście do tablicy… tragedia i tyle!
  Otóż, już początek mi bardzo zainteresował, bo była jakaś równoległa między mną a gościem podcastu:)
  Generalnie dla siebie wynioswałam następną rzecz! Nie żawołać pieniądze, nie odmawiać sobie, w czymś co ci ciekawi, ciągnie etc. Jak masz możliwość coś zrealizować, zrób to! Tu i teraz! Nie ważne jaki koszt, ważne jest, co ci to da w przyszłości, jako rezultat.
  Podsumowując, jestem bardzo wdzięczna i zainspirowana przygodami Boguswała. Dziękuję Michale za tak wartościowy odcinek!

  PS długość Podkastu jest spoko 🙂

  Grudzień 5, 2017
 • Avatar

  Przede wszystkim przemówiła do mnie kwestia podążania za intuicją. Pamiętam sytuacje, w których nieświadomie kierowałem się intuicją i wyniki były niespodziewane. Zdecydowanie brakuje mi tego w życiu. Tym podcastem zachęciliscie mnie do tego aby spróbować za nią podążyć i czuję, że będzie to dla mnie dobre ;). Kolejna sprawa to związana z balansem, którego jak czuje brakuje mi. I tutaj intuicją też się przydaje bo to ona może mi powiedzieć w którą stronę mam podążać. Serdecznie dziękuję za ten podcast. 🙂

  Grudzień 8, 2017
 • Avatar

  Witam serdecznie,
  Po wysłuchaniu całego podcastu i jego ciekawych historii, sądzę, ze nie raz człowiek musi poprostu całkowicie z innej strony zobaczyć swoją osobę i otaczający go świat a ponadto nie bać się w życiu zaryzykować (mamy je przecież tylko jedno)
  Dobra robota panowie!

  Styczeń 16, 2018

Leave A Comment