Mówi się, że człowiek czasami zachowuje się jakby był zaprogramowany. I to na wielu poziomach. Weźmy na przykład niektóre czynności, które wykonujemy: nad jednym skupiamy się i doszukujemy się jakiegoś głębszego sensu a nad innymi wręcz wcale się nie zastanawiamy i robimy je automatycznie! Czy to oznacza, że jesteśmy zaprogramowani? To się okaże po dzisiejszym odcinku 🙂 To już drugie spotkanie z Romanem Nachtem, w serii w której odczarowujemy wszelkie tematy związane ze świadomością, Matrixem w jakim żyjemy oraz poszukujemy rozwiązań wielu dylematów, które trapią obecnie ludzkość.

Będzie jak zawsze śmiesznie, ale też konkretnie i wręcz niekiedy dobitnie. Ale właśnie o to chodzi, aby poruszyć pewne „struny” tego systemu w którym żyjemy. A raz wprowadzone w rezonans obszary, być może staną się lawiną pozytywnych zmian w życiu Was Drodzy Słuchacze! Miłego odsłuchu!

🙏 Wspieraj Podcast dowolną kwotą finansową. Numer konta mBank: 14 1140 2004 0000 3202 7881 6134 W tytule przelewu proszę wpisz: DAROWIZNA ❤ Dziękuję za każde wsparcie. Przyczynia się to do prowadzenia tego kanału, pisania Bloga oraz tworzenia wysokiej jakości filmów video ❤

⏺ SESJE 1 na 1: