Kiedyś kosmici i UFO to była historyjka opowiadana przez media oraz Hollywood w formie albo ko(s)micznej anegdoty, albo w postaci inwazji na naszą planetę, którą oczywiście zazwyczaj obroniliśmy 🙂 Tym razem sprawa jest już przesądzona, ponieważ zaczyna rozmywać się cała iluzja związana z tematem UFO.

Od kilku tygodni (stan na czerwiec 2021) śledzę narrację, która dzieje się w USA, ponieważ to właśnie tam zostały opublikowane filmy z niezidentyfikowanymi obiektami, które zostały potwierdzone przez Pentagon jako autentyczne. Pentagon również potwierdził, że są to filmy autorstwa personelu Marynarki USA. Oba filmy umieściłem w Podcaście w wersji video na YouTube w dzisiejszym odcinku.

Na pytanie co widzimy na filmach urzędnicy nie potrafią odpowiedzieć a jedynie informują, że jest są to obiekty łamiące prawa fizyki. Czy zatem czas na przełom? Czy możliwe jest, że takie obiekty pojawiają i pojawiały się na Ziemi od wielu wielu lat? No i pytanie na które nikt nie chce nawet poszukiwać odpowiedzi: kto steruje tymi pojazdami?

Dziś zaprosiłem Romana Nachta, aby porozmawiać o tej sprawie i aby nie przedłużać wstępu tekstowego, zapraszam na rozmowę o UFO. Polecam również książkę Romana o tematyce UFO, którą napisał kilka lat temu.

🙏 Wspieraj Podcast dowolną kwotą finansową. Numer konta mBank: 14 1140 2004 0000 3202 7881 6134 W tytule przelewu proszę wpisz: DAROWIZNA ❤ Dziękuję za każde wsparcie. Przyczynia się to do prowadzenia tego kanału, pisania Bloga oraz tworzenia wysokiej jakości filmów video ❤

SESJE INDYWIDUALNE.

OBEJRZYJ VIDEO!