[mkd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]W[/mkd_dropcaps] związku z nadchodzącym 100 odcinkiem Podcastu oraz zbliżającym się Festiwalem Wibracje, mam dla Was konkurs! Wibracje to niesamowicie ciekawe wydarzenie w którym warto wziąć udział, jako człowiek poszukujący rozwoju samośwaiadomości. W zeszłym roku spotkałem tam wspaniałych ludzi, posłuchałem cudownych historii oraz brałem udział w ciekawych warsztatach i wykładach. Polecam sprawdzić sobie na stronie Festiwalu, listę wydarzeń gdyż na prawdę będzie w czym wybierać. Ale do rzeczy 🙂

Mam dla Was Kochani 3 karnety (każdy o wartości 290 zł), które obowiązują już od pierwszego dnia festiwalu i są ważne, aż do samego końca. Każdy z karnetów upoważnia również do nocowania na terenie festiwalu w namiocie i uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach! Czyli jak to się mówi „full wypas” 🙂 Co trzeba zrobić, aby wygrać karnet? Wystarczy pod tym wpisem odpowiedzieć w komentarzu na pytanie konkursowe, a brzmi ono następująco:

Napisz w kilku słowach, dlaczego chcesz pojechać na Festiwal Wibracje?

Wystarczy komentarz tutaj pod tym wpisem a możecie wygrać na prawdę, niesamowitą podróż wgłąb siebie, poprzez uczestniczenie w tych 4 wspaniałych dniach festiwalu! Powiem tyle: byłem na festiwalu (zobacz relację), sprawdziłem na sobie i dlatego też chciałem dać Wam Kochani słuchacze szansę pobycia w tym wspaniałym klimacie ludzi świadomych.

Ważne informacje konkursowe:

#1. Proszę podać swój adres mailowy wpisując komentarz poniżej, gdyż to za jego pomocą będę mógł skontaktować zwycięzców z organizatorami w celu odebrania wejściówek!
#2. Konkurs trwa do 26.08
#3. Tylko zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej (dzień po zakończeniu konkursu, czyli 27.08, na podany e-mail)
#4. I teraz najciekawsze: losowanie zwycięzców to czyste zrządzenie kosmosu 🙂 Czyli wybieram losowo 3 komentarze, które wygrywają! Nie ma lepszych, nie ma gorszych, tylko Ci, którym kosmos funduje w tym roku pełny pakiet festiwalu! Wszelkie zapytania o ujawnienie wygranych komentarzy osobom, które nie wygrały, nie ma sensu, dlatego kontaktuję się tylko ze zwycięzcami

Powodzenia w konkursie i do zobaczenia na Festiwalu Wibracje!

Privacy Preference Center