Przepisy Video!
Nowości na Blogu!

E1T1 | #012 – „Rzuciłem pracę w korpo, aby dzielić się pasją”

Witajcie moi drodzy! Dziś kolejna porcja ciekawych historii w formie słuchowiska radiowego 🙂 Jakiś czas temu poznałem Radka Budnickiego. Jest to niesamowity gość, którego historia od razu przypasowała mi na temat audycji. Radek pracował w dużej firmie, gdzie robił różne rzeczy nie do końca związane z tym co chciałby w życiu robić. Postanowił to zmienić i stać się świadomym człowiekiem, minimalistą oraz inspirującym kompanem do rozmów. Radek jest autorem bloga oraz podcastów Lepiej Teraz a także fotografem i pomysłodawcą Warsaw Street Shots.

Dzięki niemu usłyszałem wiele ciekawych historii ale to nie koniec. Z Radkiem staliśmy się wzajemnymi inspiracjami. Okazało się, że mieszkamy całkiem nie daleko siebie. To zaowocowało częstszymi spotkaniami na „kreatywną kawę” 🙂 Minęło trochę czasu odkąd nagrałem ten podcast a to co dziś możecie posłuchać to ostateczna i najlepsza wersja, którą oddaje w Wasze ręce…albo w Wasze uszy 🙂

W tym odcinku między innymi o:

 1. Jak zrezygnować z pracy na etacie?
 2. Czym jest uważność?
 3. Jak odnaleźć pasję?
 4. Kilka słów o fotografii ulicznej.
 5. Jak Polacy traktują imigrantów?
 6. Minimalizm – co to takiego?

Miłego słuchania i miłej inspiracji 🙂

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
 • Avatar

  #TIm Feriss

  Styczeń 22, 2017
 • Avatar

  Michał ten podcast był bardzo inspirujący. Czuję, że trafiłam na niego i Twoją stronę w odpowiednim dla mnie momencie życia. Bardzo podoba mi się ten projekt i trzymam kciuki za dalszą jego realizacje.
  Pozdrawiam 🙂

  Styczeń 24, 2017
 • Avatar

  Witaj. Przy pobieraniu tego odcinka ściąga się wcześniejszy… Coś źle podpięte. Pozdrawiam.

  Marzec 15, 2019

Leave A Comment