E1T1 | #043 – Życie pełne uważności.

Dzisiaj porozmawiam z Patrycją, która jest niesamowicie inspirującą osobą. Już od dziecka zastanawiała się nad rzeczami, które niby są oczywiste ale jednak nie do końca. Zadawała sobie pytanie: „Dlaczego świat wygląda tak a nie inaczej?” Doświadczenia życiowe zaprowadziły ją w wiele ciekawych miejsc jak również do choroby.
Dziś „Nitya” jest autorką książek, prowadzi „satsangi” (dowiecie się czym są w odcinku), pomaga ludziom zrozumieć naturę rzeczywistości. Jej spokój i równowaga udziela się każdemu kto przebywa w jej otoczeniu a ja jestem tego najlepszym przykładem, gdyż mocno odczułem to poczas naszej rozmowy 🙂 Wywiad z Patrycją to niesamowite spotkanie, dlatego zapraszam Cię serdecznie w kosmiczną podróż.

Tematy poruszone w tym odcinku:

1. Dziecko, które zadaje pytania egzystencjonalne.
2. Czym lub kim jesteśmy?
3. Czym jest obecność? Czym są nasze myśli?
4. Doświadczenie w Moskiewskim Metrze.
5. Dlaczego żyjemy na autopilocie?
6. Czy jesteś ofiarą?
7. Choroba i jej proces w życiu Patrycji.

8. Medycyna konwencjonalna.
9. Wyjazd do Indii.
10. Czym jest „satsang”?
11. Religie.
12. Krytyka szerzenia świadomości.
13. Wstyd – emocja blokująca ciało fizyczne.
14. Jak radzić sobie z różnymi sytuacjami w życiu?
15. Przesłanie dla świata od Patrycji.

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

Comments
 • Avatar

  Inspirowany Stachurą i własnymi przemyśleniami, w których poruszany temat mocno mnie utwierdza;

  Znaleźć się na zewnątrz wszystkiego
  I przyjrzeć się sobie
  Wyjsć poza elipsę, zobaczyć siebie
  W czystej osobie
  A potem, do remizy życia
  By w tańcu zatracić rozterki
  By istnieć w niebycie
  I ujrzeć całą jaskrawość
  W zachwycie.

  Ps. Michał, nie ze wszystkim się zgadzam, ale uważam że robisz dobrą robotę. Tak trzymaj!

  21 czerwca, 2018
 • Avatar

  Miałam też coś podobnego mniej więcej dwa lata temu na zawodach tanecznych. Siedząc i obserwując otoczenie, ludzi wokół doznałam swego rodzaju szoku, łzy lały się strumieniem i pojawiło się olśnienie, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy tym samym, tacy sami. Nie było podziału na poszczególne jednostki, wszystko zlało się w całość, jedność. Nic dosłownie nie miało znaczenia, tylko trwanie w tej cudownej chwili. To się potem pojawiało nie raz, ale w tamtym momencie było wyjątkowo silne i pozostało na bardzo długo. Pewnie dziwnie to brzmi, ale umysł i tak nie skuma 🙂 Kilka miesięcy później poznałam bardzo wiele świadomych osób, bardzo blisko światła wśród których jestem do dziś i bardzo za to dziękuję. Tak miało właśnie być i wszystko co się dzieje zawsze jest dla nas dobre. Pozdrawiam Patrycję i Ciebie Michał, bo ten podcast dziś dał mi bardzo dużo siły, poczucia lekkości i wolności 🙂

  21 czerwca, 2018
 • Avatar

  Hej. Były u mnie w 1999r trzy niespodziewane doświadczenia: 1/ w trakcie medytacji usłyszałam JA CIĘ BŁOGOSŁAWIĘ! Byłam w domu sama. 2/ Około godz.20 19 kwietnia podczas sprzątania piwnicy po remoncie nagle rozbłysnęło swiatło ciepłe, żółte w moim pniu mózgu (tzw gadzim mózgu). 3/ Przez wiele lat paliłam papierosy i po podjęciu decyzji o porzuceniu nałogu, po 3 dniach zapomniałam o nich. Od tego czasu całodobowo i pełnoczasowo jestem uważna.

  25 czerwca, 2018

Leave A Comment