Przepisy Video!
Nowości na Blogu!

E1T1 | #042 – Wszyscy jesteśmy…Geniuszami.

Kiedyś jak słyszałem słowo Geniusz, myślałem, że chodzi o kogoś o wyglądzie Einsteina z bujną czupryną, okularami na nosie i totalnie odizolowanym od społeczeństwa. Myślałem również, że geniusz to ktoś wyjątkowy, unikalny, występujący raz na milion albo i jeszcze rzadziej. Otóż okazuje się, że nic bardziej mylnego. Pojęcie geniusza zmieniło się diametralnie z biegiem lat. Dzisiaj cytuję mojego ulubionego autora Davida R. Hawkinsa z mojej ulubionej książki „Siła czy moc”, którą serdecznie polecam przeczytać każdemu! Jest to niesamowita książka w temacie świadomości, rozwoju oraz balansu życiowej energii w codziennych sytuacjach.

Zajmiemy się dziś ciekawym fragmentem książki, dotyczącym tego kim jest geniusz. A dlaczego akurat taki typ człowieka? Ponieważ każdy z nas nim jest w pewnym aspekcie a nasze wyobrażenie geniusza jest błędnie pojmowane poprzez filtr świata zewnętrznego, edukacji oraz społecznych norm. Dlatego zapraszam od razu na odcinek i życzę Ci uwewnętrzniania własnego geniusza w sobie 🙂

Share With:

Jestem entuzjastą kreatywnego oraz pozytywnego stylu życia. Wierzę, że nasze życie jest manifestacją tego co siedzi głęboko w nas. To co mamy w sobie na poziomie energetycznym, jest wizualizacją naszych życiowych wydarzeń. Uwielbiam zdrowe odżywianie, taniec, muzykę oraz filmowanie. Moją życiową pasją jest dzielenie się wiedzą z ludźmi!

info@eachoneteachone.tv

No Comments

Leave A Comment