[mkd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]W[/mkd_dropcaps]ychodząc naprzeciw Wam moi drodzy czytelnicy oraz słuchacze, od dziś zaczynam tworzyć dla Was wersje audio wpisów na Blogu. Piszecie często, że nie macie czasu czytać a bardzo chcielibyście przyswajać treści z Bloga w biegu. Dlatego od dziś każdy post który został napisany w formie tekstowej, będzie również w formie audio!

Dziękuję Tobie droga czytelczniczko i drogi czytelniku!

Jestem mega wdzięczny za to, że jest grupa ludzi którzy mają zajawkę na treści tego Bloga. Nie ważne w jakiej formie. To pokazuje mi, że warto tworzyć unikalne i ponaczasowe wpisy, które będziemy mogli sobie przeczytać lub teraz także posłuchać w dowolnym momencie.  Jestem również wdzięczny za czasy w jakich przyszło nam żyć. Gdzie mogę swobodnie wyrażać swoje zdanie a do tego dzielić się z Wami za pomocą technologii audio-wizualnych. To jest po prostu niesamowite!

Przejdźmy zatem do meritum, czyli pierwszego odcinka Audio Bloga! Jest to zapis wpisu, który znajdziecie TUTAJ w formie tekstowej. Dotyczył on ról w jakie wcielamy się każdego dnia. Ale zamiast pisać po raz drugi czym jest rola, którą gramy w życiu, zaproszę Ciebie od razu do posłuchania! Miłego dnia kochani! 🙂